Online marketing je svetovládca… Neveríte? Príďte, presvedčíme Vás!

Bratislava, Admin – Marketing Day je biznis klub, ktorý sa zameriava na good practices a diskusiu manažérov z oblasti riadenia, marketingu a obchodu. Každoročne ho poriada Vzdelávacie a konferenčné centrum INTENZÍVA, s. r. o. V tomto roku sa uskutoční v priestoroch bratislavského Technopolu na Kutlíkovej 17. Usporiadatelia ho pripravujú najmä pre manažérom, špecialistov z oblasti marketingu, obchodu, predaja. Zúčastnia sa ho aj absolventi certifikovaných kurzov Marketing CIMA a Sales CIMA. V programe prítomných účastníkov čaká exkurzia do luxusnej reštaurácie Liviano v Technopole s ukážkou prípravy jedla.

Spíkri programu
Pán Michal Kralovič, account manager ONLINE TORO porozpráva hosťom o tom, ako použiť nástroje digitálneho marketingu pre lokálnu on line komunikáciu. Ďalším zo spíkrov bude manažér klubu a lektor  Marcel Adamčák, Marketing Manager, Železiarne Podbrezová, ktorý sa zhostí témy O digitálnom marketingu od základov až po strechu.
Počas konferencie sa účastníci budú môcť zoznámiť s absolventmi certifikovaného kurzu Marketing CIMA, ktorým odovzdajú medzinárodný certifikát za úspešné vykonanie nezávislej skúšky.

Marketing Day Martin Miklosik

Čo si navaríte – to si aj zjete…
Nasledovať bude exkurzia do luxusnej reštaurácie Liviano v Technopole s ukážkou prípravy jedla, do ktorej sa môžete aktívne zapojiť. Stretnete sa s Pavlom Pospíšilom držiteľom prestížnej hviezdy Michelina (na obr. č. 1) a so šéfkuchárom reštaurácie Martinom Miklošíkom (na obr. č.2).

Reštaurácia Liviano patri medzi  TOP popredné európske kulinárske zariadenia. V rebríčku TOP 101 najlepších európskych reštaurácií, ktoré hodnotí Americký server thedailymeal.com sa umiestnila na 80. mieste.

Účastnícky poplatok je 60 € vrátane DPH a 36 € platia tí, ktorí sa už školili v Intenzíve/TCG, ZOCR, SOPK. Program začína 3. 5. v budove Technopolu od 14 hodiny. Bližšie info nájdete na http://www.intenziva.sk/konferencia/7-marketing-day .

(Zdroj: Ilona Hegerová, Pripravila: Valéria Nagyová)

1 Komentár Online marketing je svetovládca… Neveríte? Príďte, presvedčíme Vás!

  1. Zbožnujem konferencie, dala som si za ciel kazdy rok aspon jednu navstivit a hlavne mimo SK, zatial je to len po EU, avsak tento rok som si vytycila jasny ciel – USA (teda chcem tam ist kym sa este da 😀 ). Avsak nie som si ista ci aj na 3 dnovy vstup potrebujem viza? resp. našla som stranku: http://www.estavisa.sk kde pisu ze potrebujem len esta povolenie, co je na tom pravdy? boli ste uz niekto na konfere v USA? Ďakujem za tipy a mimochodom velmi dobry clanok 🙂

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*