Módna show pod strechou OG Cubicon

Bratislava, Admin – Obchodná Galéria – Cubicon sa stala hostiteľom podujatia pod názvom FASHION NIGHT SHOW 2014. Predstavená bola unikátna kolekcia jeseň – zima 2014. Nákupné centrum Cubicon prinieslo na slovenský trh nový priemyselný koncept pre Slovákov.

5H0A0410

Jeho základnou filozofiou je, aby sa návštevníci v tomto luxusnom centre cítili príjemne, našli tu originalitu a nemuseli kvôli extravagantnému či luxusnému odevu vycestovať za hranice svojej krajiny. Centrum očarí návštevníka neopakovateľným dizajnom, s použitím vzácnych materiálov a tým zanechá pocit jedinečnosti, spokojnosti a to nielen v oblasti módy.

5H0A9969

V úvode podujatia FASHION NIGHT SHOW CUBICON 2014 moderárotka večera Veronika Hatala zaspievala pieseň „Non je ne regrette“ od Edith Piaf, v preklade „Nič neľutujem”. Názov piesne pripomínal skutočnosť, že nik z hostí i kupujúcich nebude mať dôvod na ľútosť ak navštívi Galériu Cubicon.

5H0A0398

Na módnej prehliadke FASHION NIGHT SHOW 2014 boli predstavené exkluzívne značky: Morgan, Sinequanone, Vicomte, Talianka, Loding, Cosmoparis, Primigie, Junior Outlet, Austin Read, Oui, detská Au pays des mimis…

5H0A0474

Módnu prehliadku si nenechali ujsť ani známe tváre zo slovenského showbiznisu Karin Majtánová, Hana Rapantová, Zuzana Haasová, stylistka Andrea Ziegler, ktoré sa s prítomným publikom podelili o cenné dojmy z módnej show.

5H0A0410

„Prehliadka sa mi páčila. Zaujímavé bolo, že značky aj ich kolekcie boli odprezentované aj na neprofesionálnych modeloch a na detskú módu sa tiež nezabudlo. Bola to ochutnávka v skratke, čo sa dá nájsť v nákupnom centre Cubicon. Určite odporúčam navštíviť jednotlivé butiky a obohatiť šatníky o nové kúsky,“ povedala stylistka Andrea Ziegler.

5H0A0369
Na prvom poschodí tohto luxusného centra očarí návštevníkov typická atmosféra francúzskych uličiek plná jedinečných módnych značiek, ktoré nie u nás veľmi známe.

5H0A0280                               5H0A0325

Tešíme sa opäť na ďalšiu módnu show, ktorá ponúkne nové značky pod strechou Obchodnej Galérie Cubicon. Je sa na čo tešiť!

Realizačný tím Galérie Cubicon

(Zdroj: Renáta Veselovská, Pripravila: Valéria Nagyová, Foto: archív Cubicon)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*