Móda HUMANIC je podnetná a vzrušujúca zároveň

Bratislava, Admin – Včera sa uskutočnila vo viedenskej Ceremonial Hall Labstelle módna prehliadka spoločnosti HUMANIC, na ktorej predstavili módne trendy obuvi a tejto jari a leta. Na prehliadke sa zišlo viacero hostí z rôznych štátov, nechýbali ani rakúske celebrity a televízie.

Humanic  IMG_1908

Po oficiálnom privítacom drinku začali na VIP párty tancovať medzi hosťami postavy celé oblečené v čiernom.

Humanic IMG_1925

Tie svietili s veľkými baterkami na svoje topánky, ktoré boli súčasťou prehliadky módnej značky HUMANIC.  Pri materiáloch športovej časti módy uprednostnili dizajnéri na budúcu sezónu nylon, neoprén, sieťovinu, PVC a svietiace efekty pomocou inovácií hi-tec.

Humanic  IMG_1921

Tieto materiály sme mohli vidieť v otvorených vzdušných čižmičkách, našuchovačkách, teniskách, špicatých balerínach…Pre športový outfit boli zaujímavé tenisky s pastelovou podlačou. Skúsenosti z viac ako 100-ročnej tradície výroby obuvi sú základom výnimočnej pozície HUMANIC vo svete obuvi. 

Humanic IMG_1923

Mali sme možnosť vidieť na výstavných stoloch kabelky na rozličné príležitosti, či už kožené elegantné do ruky, spoločenské crossbody alebo športové na voľný čas.

Humanic  IMG_1918     Humanic IMG_1919

Za slovenskú stranu sa zhostilo módnej prehliadky 5 novinárov a všetci sme sa zhodli pri odchode na tom, že sme zažili pekný večer plný inšpirácie.

Humanic  IMG_1930 zm2   Humanic  IMG_1909 zm3

Zaslúžila sa o to aj pani Jennifer Hauswirth, konzultantka spoločnosti the Fashion squad, ktorá vďaka svojej matke, pôvodom Slovenke vie výborne po slovensky, hoci sa narodila a žije v Rakúsku.

Humanic Jennifer Hauswirth IMG_1931

Sila značky HUMANIC, jej dizajnérov, vývojárov a expertov na trendy poskytuje istotu, že budete stáť vždy na najaktuálnejšom módnom stupienku.

(Text a foto: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*