Kurz digitálnej fotografie

Admin, 12. 5. 2012 -Tri víkendy za sebou sa v učebni vzdelávacej inštitúcii FANERON, s. r. o. stretávajú fanúšikovia fotografovania, ktorí sa chcú podučiť digitálnej fotografii. Pri výučbe nechýba ani prehĺbenie vedomostí z histórie fotografovania

, poznatky z techniky i kompozície, ktoré odborne a s veľkým entuziazmom prezentuje lektor Lukáš Milan.
„Sme vzdelávacia inštitúcia pôsobiaca na trhu už od roku 2006. Zaoberáme sa výukou cudzích jazykov, prípravou na prijímacie testy rôzneho cudzojazyčného charakteru a prípravnými kurzami, ale rozšírili sme aj naše portfólio služieb o fotografovanie pre začiatočníkov,“ uviedla v rozhovore konateľka spoločnosti Lenka Jakubcová.
Cieľovou skupinou je v prípade fotografovania verejnosť všetkých vekových skupín a spoločenského zaradenia. Po odbornej príprave nastupuje praktická časť, keď účastníci fotokurzu priamo v teréne skúšajú jednotlivé žánre fotografií, učia sa „narábať“ so svetlom, clonou, časom…Na kurz sa odporúča priniesť vlastný fotoaparát, s ktorým by začiatočník prešiel jednotlivé nastavenia, aby s ním mohol aj neskôr sám fotiť.
Ak budete počas víkendov pri bratislavskej Eurovei, možno sa aj vy dostanete do hľadáčika fotoaparátu niektorého začiatočníka. Prepáčte mu odvahu odfotiť vás len tak znenazdajky…váš úsmev a rozžiarená tvár môže ovplyvniť jeho prvotný záujem o fotografovanie, ktoré sa mu môže stať celoživotným „koníčkom“.
Bližšie info na www.faneron.sk

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*