Indiáni, pištoľníci a nebojácne ženy
na východe

Hniezdne, Admin – Prvú septembrovú nedeľu sa môžete preniesť v čase. Obec Hniezdne bude plná Indiánov, kovbojov, pištoľníkov a nebojácnych žien, ktoré Vás opoja svojou krásou a ohnivou vodou pri country hudbe. Návrat v čase môžete zažiť už 7. septembra v Nestville Parku – v expozícii ľudových remesiel a tradícií. Príďte na prvý ročník Country Festu.

Nestville banner zm

Čaká na vás bohatý program plný zábavy a napätia. Všetko vypukne presne o 13:00 hodine a máte sa na čo tešiť. Pre deti je pripravené celodenné napínavé hľadanie pokladu starých Indiánov. Väčšina si určite spomenie na kultový film “Poklad na striebornom jazere.“ Pre tých odvážnejších je pripravená súťaž „Cowboy dňa.“ Všetci nad 18 rokov si môžu vyskúšať jazdu na elektrickom rodeo býkovi. Kto sa najdlhšie udrží v sedle býka, vyhrá zaujímavé ceny. Návštevníkov potešia skupiny ako Veslári, ŠČAMBA a známi pesničkári Stano Granc a Ján Kryl. Večer spríjemní vystúpenie skupiny Witches s dravými a temperamentnými tanečnicami. Nebude chýbať ohnivá voda, ktorá ku country zábave nevyhnutne patrí.

Nestville DSC_4636 zm

Hviezdou 2. ročníka Nestville Country Festivalu bude skupina MAXIM TURBULENC. Ide o českú popovú skupinu, ktorú preslávil v roku 2000 hit Jede, jede mašinka. Príďte do historicko – náučnej expozície Nestville Park a zažijete všetko na vlastnej koži. Nestville Park nájdete v obci Hniezdne neďaleko Starej Ľubovne. Ide o prezentáciu regionálneho umu, zručností a tradičných remesiel. Nájdete tu neobyčajný drevený obraz, ktorý patrí k najväčším v Európe a na záver prehliadky každého prekvapí výroba prvej slovenskej whisky.

Nestville DSC_5168 zm

Vstup na Nestville Country Fest je zdarma a vstupné do Nestville parku a jeho expozície bude až so zľavou 50 %.

(Zdroj: František Strela, Manager Nestville Park, Zuzana Škodler, PBR)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*