Hotelová sieť Lindner Hotels & Resorts na Slovensku

 Admin, 28. 05. 2013 – V Bratislave otvorili nový štvorhviezdičkový hotel patriaci do známej nemeckej hotelovej siete Lindner Hotels & Resorts. Ich najnovší prírastok je súčasťou multifunkčného komplexu Central, čo odráža aj názov hotela

– Lindner Hotel Gallery Central. Hotel stavil na unikátnu polohu,

Lindner bar

možnosť prepojenia biznisu, oddychu a nákupov, ako aj na úžasný panoramatický výhľad na Bratislavu.
Lindner Hotel Gallery Central má pre svojich hostí pripravených 222 izieb a apartmánov. Biznis klientele ponúka aj tri konferenčné miestnosti využívajúce denné svetlo, ktoré pojmú až 180 osôb. Návštevníci mesta ocenia umiestnenie hotela aj preto, že po náročnom dni si môžu oddýchnuť pri nákupoch, či v modernom wellness centre s 25-metrovým plaveckým bazénom.

Lindner vyhlad
„Bratislava je našou najnovšou destináciou a sme presvedčení o tom, že toto mesto má potenciál.  Okrem turistov sa chceme zamerať predovšetkým na zahraničnú a domácu biznis klientelu, ktorú vieme osloviť kvalitnou ponukou a osvedčeným know-how“, povedal Gerhard Mansbart, riaditeľ hotela.

Lindner budova
Okrem 150 obchodov a wellness centra s rozlohou 2000 m2 je hotelovým hosťom k dispozícii aj zelený park na streche nákupného centra.
Zaujímavosťou najnovšieho bratislavského hotela je Lindner Outlook Bar & Lounge na 13. poschodí, ktorý okrem bohatej ponuky miešaných a iných nápojov očarí návštevníkov aj unikátnym panoramatickým výhľadom na Bratislavu. V priebehu mája a júna bude bar miestom vystúpení uznávaného jazzového hudobníka Tonyho Pereza.
(kušnírová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*