Horúce novinky spoločnosti HP Inc. z oblasti PC a tlačiarní

Bratislava, Admin – Na dnešnej tlačovej konferencii, ktorá sa uskutočnila v Centrále HP Inc. Slovakia predstavili špičkoví odborníci najnovšie produkty spoločnosti z oblasti PC aj tlačiarní. Novinári sa mali možnosť oboznámiť s najpokročilejšími a najbezpečnejšími A3 tlačiarňami na svete, s modelmi HP LaserJet Enterprise M631 a HP PageWide Managed P77740 MFP.

OMEN desktop

Najnovší OMEN Desktop je navrhnutý pre skutočných výkonnostných hráčov s prvkami zlepšujúcimi jeho funkčnosť a použiteľnosť. Zariadenia OMEN X prinášajú do oblasti počítačových hier odvážne inovácie a OMEN Desktop si vypožičal z výbavy stolného PC OMEN X od HP kľúčové prvky, aby mohol hráčom poskytnúť to najlepšie. Výsledkom je nová herná veža, ktorá si rozumie s kombináciami toho najnovšieho hardvéru a vďaka využitiu štandardizovaných dielov umožňuje aj priebežné upgradovanie, vylepšené chladenie potom posúva hranice týchto herných systémov zase o krok ďalej.

Cena a dostupnosť:

  • OMEN Desktop bude v SR k dispozícii od augusta od 1 699 €.

Laptopy OMEN 15 a OMEN 17

Laptopy OMEN 15 a OMEN 17 prešli v roku 2017 kompletnou prestavbou, aby boli vzhľadovo atraktívnejšie, ponúkli viac možností rozšírenia, viac portov a lepšiu kompatibilitu s VR. Vznikli tak výkonom prekypujúce počítače s výnimočnými hernými vlastnosťami v kompaktnom balení, vďaka ktorým môžu hráči hrať najnovšie herné tituly kdekoľvek a kedykoľvek.

OMEN 15 je k dostaniu so širokou paletou konfigurácí, ktoré prinášajú výkon a zdokonaľujú pôžitok z hrania. OMEN 17 podporuje tie najrýchlejšie technológie, ktoré sú dnes na trhu a ponúka široké možnosti zamerané na čo najlepší výkon vo všetkých herných aspektoch, vďaka ktorým na ňom bez problémov pobežia aj najnovšie AAA hry s vysokou snímkovou frekvenciou.

Cena a dostupnosť:

  • Laptop OMEN 15 bude v SR k dispozícii od júla od 1 099 €.
  • Laptop OMEN 17 bude v SR k dispozícii od júla od 1 199 €.

      

Zakrivený monitor OMEN X 35

OMEN X bol predstavený v auguste 2016 a teraz budú hráči vtiahnutí ešte viac do virtuálneho sveta vďaka novému displeju OMEN X 35 Curved. Prvý OMEN displej s NVIDIA® G-Sync™ technológiou sa nezasekáva, má vyššiu obnovovaciu frekvenciu a umocňuje tak skvelý pocit z hry, ktorá sa stáva prirodzenou a realistickou. Povyšuje tak zážitok z hry na úplne novú úroveň, či už sa hráč ocitne na bojovom poli, premáha nepriateľa alebo preteká vo formule na okruhu.

Cena a dostupnosť

  • OMEN X 35 displej je na SR k dispozícii od apríla 2017, od 1 299 €.

Laptop HP ENVY 13 a konvertibilné zariadenie HP ENVY x360

HP chce aj naďalej stáť v popredí technologických zmien. Preto je zariadenie HP ENVY po všetkých stránkach navrhnuté spôsobom, ktorý posúva hranice tvorivosti. Odvážna konštrukcia a najmodernejší dizajn ulahodí najmä generácii, ktorá chce technológie využívať ako umelecké plátno a prostriedok pre sebarealizáciu. Nové laptopy HP ENVY x360 a HP ENVY prinášajú výnimočný výkon a umožňujú tak ich užívateľom zmeniť spôsob, akým pracujú, tvoria a hrajú sa – bez kompromisov v štýle a funkčnosti.

Cena a dostupnosť

  • HP ENVY 13 bude v SR dostupný v júni od 899 €.
  • HP ENVY x360 15 bude v SR dostupný v júni od 1089 € s procesormi Intel a od 899 € s procesormi AMD.

Prémiová mobilná pracovná stanica HP ZBook Studio G4

HP ZBook Studio, prémiová mobilná pracovná stanica od HP navrhnutá pre kreatívnych vizionárov, ako sú filmári, architekti a inžinieri, teraz dostala až 16,5 hodín životnosti na batérii3. HP ZBook Studio poskytuje výkon, ktorý bol považovaný za možný len pri stolných pracovných staniciach, v elegantnom a modernom dizajne. Pri výrobe sa používa strojovo spracovaný hliník a okraje sú vyrezávané diamantom.

Cena a dostupnosť

  • HP ZBook Studio G4 je na SR dostupný od 1 450 €.

Odpojiteľné zariadenie HP Elite x2 1012 G2

Počítač HP Elite x2, ktorý je optimalizovaný pre spoluprácu a navrhnutý tak, aby zrýchľoval tempo moderného podnikania, prispôsobuje sa potrebám užívateľa, umožňuje pripojiť sa takmer kdekoľvek na svete a dosahuje výnimočný výkon na úrovni stolného počítača.

Cena a dostupnosť

  • HP Elite x2 1012 G2 bude v SR k dispozícii od augusta od 1 199 €.

Tlačiareň HP LaserJet Enterprise M631dn

Táto multifunkčná tlačiareň HP LaserJet s technológiou JetIntelligence kombinuje výnimočný výkon a energetickú účinnosť s tlačou dokumentov profesionálnej kvality práve vtedy, keď ich potrebujete, pričom chráni vašu sieť proti útokom na úrovni najvyššieho zabezpečenia od HP.

A3 tlačiareň HP PageWide Managed P77760z

Multifunkčné zariadenia a tlačiarne HP Managed sú optimalizované pre manažované tlačové prostredia. Toto portfólio produktov zvyšuje mesačné objemy tlače a znižuje potrebu zásahov, znižuje tak náklady na tlač a kopírovanie.

Zdroj: Stanislav Pavlík, AMI Communications Slovakia; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*