Filmoví fanúšikovia si môžu zakúpiť FEBIOPAS

Bratislava, Admin – Nové slovenské filmy v premiére, pocty osobnostiam klubového filmu, kultové filmy na prianie aj exkluzívne predpremiéry snímok zo zahraničných festivalov či okno do zlatého fondu svetovej kinematografie ponúkne blížiaci sa 23. ročník Medzinárodného festivalu filmových klubov FEBIOFEST. Jeho bratislavská časť potrvá od 17. do 23. marca 2016 a filmoví fanúšikovia si budú môcť počas siedmich festivalových dní pozrieť vyše 100 filmov v siedmich kinosálach.

Febiofest ja olga hepnarova zm

FEBIOFEST po prvýkrát prichádza so špeciálnym FEBIOPAS-om, ktorý umožní 10 voľných vstupov na akékoľvek festivalové projekcie v Bratislave.

PRVA_Pajdusakova_promo_FOTO1-TOTO

Od 26. januára je možnosť zakúpiť si ho za zvýhodnenú cenu 10 EUR, ktorá platí do 29. februára. Od 1. marca a počas konania festivalu bude stáť 15 EUR. FEBIOPAS-y sú v predpredaji prostredníctvom portálu www.inviton.sk a vo festivalových kinách v Bratislave: Kino Lumière, Mladosť a Artkino za zrkadlom. Návštevníci si počas festivalu budú môcť zakúpiť aj jednorazové lístky za cenu 3 EUR, ktoré umožnia vstup na jedno vybrané premietanie.

Anomalisa_01

„Po prvýkrát ponúkame naozaj veľmi výhodné akreditácie – Febiopasy. MFFK Febiofest sa rozhodol vyjsť v ústrety filmovým fanúšikom, ktorí chcú počas festivalu navštíviť čo najväčšie množstvo filmov. Festival je vzácnou príležitosťou oboznámiť sa v krátkom čase s celým spektrom umelecky hodnotných diel a tí diváci, ktorí si zakúpia Febiopas, ich môžu vidieť iba za 1 EUR,“ povedala výkonná riaditeľka festivalu Silvia Dubecká.

S_09159.CR2

(Zdroj: Zuzana Kizáková, Febiofest, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*