Dámsky večer v ASPENDOS

Admin, 29.10.2012 - V bratislavskej pasáži City Gate, kde má sídlo spoločnosť ASPENDOS leather exclusive  sa 25. 10. stretli už po piatykrát podnikateľky na večernej párty. Okrem milého privítania majiteľky Ing. arch.Terezy Krchovej ich čakal príjemný program. Každá z nich

si mohla vyskúšať nový účes od talianského kaderníka  zo spolocnosti z.one.concept, dať si spraviť make up a manikúru podľa súčasných trendov,vyskúšať si najnovšie modely vrchného ošatenia z exkluzívnej kože a špeciálne upravovaných kožušín. Príležitosť bola aj porozprávať sa o novej technológii LifeWave na pomoc zdraviu a dodanie energie. Príjemnú atmosféru rozhovorov dotváralo víno spoločnosti  VINO VALERY, ktoré pochádza z Argentíny.

Medzi pozvanými hosťami bola Olga Petkova, riaditeľka developerskej spoločnosti FINEP, Eva Kováčová, riaditeľka Ligy proti rakovine,  Zora Grohoľová, certifikovaná koučka a členka International Coach Federation, Mária Jurištová, stomatologička dlhodobo pôsobiaca v  Argentíne, Valéria Nagyová, riaditeľka časopisu GOODWILL, Andrea Hinková, šéfredaktorka  Slovenského Výberu a mnohé ďalšie.

Diskusia prítomných dám sa niesla v duchu súčasného ženského podnikania, výmeny skúseností (i vizitiek). Veríme, že majiteľka spoločnosti ASPENDOS  leather exclusive  i v budúcnosti pripraví ďalšie neformálne ladies párty, ktoré obohatia podnikateľky o nové priateľstvá a poznatky z biznisu.

(vn)

Autor fotiek dámskeho večera v Aspendos: O. Cheresko

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*