AAA AUTO – platinový partner Slovenského futbalového zväzu

Bratislava, Admin – Najväčší slovenský predajca ojazdených automobilov AAA AUTO poskytne prostredníctvom svojej značky Mototechna 76 automobilov pre SFZ a niektoré kluby Fortuna ligy. Vyjadruje tak svoju podporu slovenskej futbalovej reprezentácii v nadchádzajúcej kvalifikácii na MS 2018 a Fortuna lige.

AAA Auto IMG_5462

Na partnerstve sa dohodla generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová s prezidentom Slovenského futbalového zväzu Jánom Kováčikom. „Sme najväčším predajcom ojazdených automobilov na Slovensku a neustále rastieme, a to ako v zmysle počtu pobočiek tak aj predaja. Podpora najobľúbenejšieho športu, futbalu, v jeho ceste kvalifikáciou a ligovou súťažou je tak logickou súčasťou nášho pôsobenia na Slovensku,“ ozrejmuje spoluprácu Karolína Topolová.

AAA Auto IMG_5425

„Autá poskytneme prostredníctvom našej značky Mototechna, ktorá od svojho vzniku uspokojila takmer 5000 zákazníkov preferujúcich kvalitné minimálne užívané vozidlá do 24 mesiacov veku a 40 000 najazdených kilometrov,“ dodáva.

AAA IMG_5428

AAA Auto IMG_5421

“Pre Slovenský futbalový zväz, ako lídra športového hnutia na Slovensku, je potešiteľné, že sa spája s lídrom významného automobilovo-obchodného segmentu, ktorého víta v rodine svojich platinových partnerov. Som presvedčený, že toto partnerstvo bude prospešné pre obe strany. Významná pre slovenský futbal je aj skutočnosť, že to bude nielen spolupráca na úrovni SFZ a reprezentácie, ale bude sa týkať aj klubov našej najvyššej ligovej súťaže,” komentuje spoluprácu Ján Kováčik, prezident SFZ.

AAA IMG_5444

Celková hodnota vozidiel, zapožičaných pod značkou Mototechna SFZ, dosahuje 1 125 000 € a budú sa meniť za novšie každých šesť mesiacov.

AAA IMG_5448

Značku Mototechna, ktorá bola do roku 1989 výhradným predajcom vozidiel na území dnešného Slovenska a Českej republiky spoločnosť AAA AUTO znovu uviedla na trh ako predajca zánovných a prémiových vozidiel pred štyrmi rokmi.

      AAAIMG_5455             AAA IMG_5439            AAA IMG_5445

Autá z Mototechny charakterizuje nízky vek, malý počet najazdených kilometrov, cena o 30-40% nižšia ako pri nových vozidlách, výber z mnohých značiek, možnosť okamžitej kúpy a ideálna konfigurácia. Predaje pod touto značkou neustále rastú, v tomto roku zaznamenala navýšenie o 7,5 %. Pomáha tomu i zavedenie nového úveru Bumerang, ktorý garantuje spätnú odkupnú cenu automobilu. Úver je modernejším a flexibilnejším variantom úveru s poslednou navýšenou splátkou.

_DSC2523

Spoločnosť AAA AUTO ponúka financovanie zánovných vozidiel pod značkou Mototechna s rokom výroby 2015 a 2016, na 24 až 48 mesiacov, s akontáciou od 10 % a s atraktívnou mesačnou splátkou. Záleží tak len na zákazníkovi, ktorý variant si v okamihu splatenia Bumerangu zvolí – či úhradu poslednej navýšenej splátky, odkúpenie vozidla za garantovanú odkupnú cenu s možnosťou výmeny za novšie auto, alebo prefinancovanie poslednej splátky ďalším úverom. Autá je možné si zaobstarať tiež na klasický úver, ktorý pre vozy z Mototechny zabezpečujú renomované finančné inštitúcie ako Home Credit, Cofidis, s Autoleasing SK a QuatroCar.

_DSC2359

Text pod foto č. 11: Zľava – Pavol Chmura, regionálny obchodný manažér AAA AUTO, Marek Hamšík, zástupca kapitána reprezentačného tímu, Ján Kozák, tréner reprezentačného tímu, Ján Kováčik, prezident SFZ, Katarína Topolová, generálna riaditeľka AAA AUTO International a Martin Škrtel, kapitán reprezentačného tímu.

(Zdroj: psteig; Pripravila: Valéria Nagyová, Foto: Eugen Nagy (obr. č. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10) a PR Clinic) (obr. č. 1 a č. 11)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*