42. ročník veľtrhov módy
STYL a KABO v Brne

Admin, 15. 08. 2013 - Od nedele 18.augusta do utorka 20. augusta 2013 sa koná na brnianskom výstavisku už 42. ročník veľtrhov módy STYL a KABO. Obchodníkom s textíliami, odevnej, kožiarskej a obuvníckej branže prináša jedinečnú možnosť zoznámiť sa s aktuálnymi trendmi, novinkami a nadviazať

priamo obchodné kontakty s partnermi nielen z Českej republiky. Predstaví sa takmer 260 vystavovateľov z 19 krajín, ktorí budú prezentovať nové modely a kolekcie od takmer 600 značiek určených predovšetkým pre sezónu jar-leto 2014.

Moda BVV

Medzinárodné veľtrhy módy a obuvi naďalej zostávajú pre zahraničné firmy vstupnou bránou na český a stredoeurópsky trh. Vedľa tradičných zahraničných vystavovateľov zo Slovenska, Poľska, Nemecka a Rakúska tu budú mať svoje zastúpenie Bulharsko, Brazília, Čína, Čína-Hong Kong, India, Indonézia, Taliansko, Japonsko, Litva, Maďarsko, Pakistan, Portugalsko, Grécko a Uzbekistan.

Veľtrhu módy STYL bude opäť patriť najväčší pavilón brnianskeho výstaviska, pavilón P. 173 vystavovateľov ponúkne obchodníkom tovar od 400 značiek zo 14 krajín. Dominovať budú kolekcie dámskej a pánskej konfekcie, ďalej spodné prádlo a plavky, módne doplnky a bižutéria, kojenecké a detské oblečenie pre deti do 15 rokov. Chýbať nebude ani materské oblečenie, móda v nadmerných veľkostiach a pančuchový tovar. Novinkou je zóna originálnej módy a šperkov od nezávislých návrhárov s názvom Fresh Fashion.

Pavilón F je vyhradený veľtrhu obuvi KABO, ktorý predstaví kolekcie a modely od viac ako 180 značiek. Sortiment vystavovaného tovaru tvorí dámska, pánska a detská obuv, kožená galantéria a kožené doplnky, to všetko nielen od významných lídrov trhu, ale i tradičných menších značiek na českom trhu.

Podrobné informácie o spomínaných veľtrhoch nájdete na www.styl.eu alebo www.kabo.cz. Návštevníci môžu využiť ponuku zvýhodneného vstupného pomocou online predregistrácie, ktorá je dostupná na rovnakých webových stránkach.
(Alfacon)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*