24 nominovaných firiem v pilotnom ročníku ocenenia Slovenský Goodwill

Bratislava, Admin 24 nominácií firiem, ktoré si ľudia vážia, prišlo do pilotného ročníka ocenenia Slovenský Goodwill 2017. Najviac nominácií (41 %) zaslali obchodní partneri a najpočetnejšie zastúpená je kategória Inovácia (29 %). Najviac nominácií získali firmy v Bratislavskom kraji (37,5 %), tesne nasledované krajom Prešovským (33 %).

Počet nominácií približne odpovedá počtu nominácií prijatých v premiérovom ročníku ocenenie Český Goodwill 2013, z ktorého ocenenie Slovenský Goodwill vychádza. Pôvodne český projekt, ktorý v tomto roku oslavuje už 5. jubileum, je za hranicami vnímaný ako prestížne ocenenie, prinášajúce obrovskú motiváciu pre podnikateľov, ktorí ku svojmu podnikaniu pristupujú zodpovedne. „Už samotná nominácia je tou najväčšou odmenou za poctivú prácu,“ vysvetlila Lenka Hlavatá, výkonná riaditeľka českej poradenskej firmy HPCG, ktorá je autorom a organizátorom projektu.

Usporiadateľ projektu teraz zástupcov nominovaných firiem osloví so žiadosťou o akceptáciu nominácie a do konca augusta spracuje medailóniky finalistov, ktoré budú od 1. septembra uverejnené online na webe projektu. V septembri bude prebiehať aj online hlasovanie verejnosti o víťazovi v kategórii OSOBNOSŤ. O víťazoch v ďalších štyroch základných kategóriách – Tradícia, Inovácia, Partner a Podporovateľ rozhodne odborná porota.

Slávnostné vyvrcholenie premiérového ročníka projektu sa uskutoční 7. novembra v centre Bratislavy v historickom Zichyho palác z 18. storočia, kde prví finalisti prevezmú ocenenie Slovenský Goodwill 2017. Spoluorganizátorom galavečera je agentúra Star Production.

Podrobné informácie o projekte sú dostupné na www.slovensky-goodwill.sk. Nad transparentným priebehom po celú dobu dohliada svetovo uznávaná certifikačná autorita TÜV SÜD Slovakia. Premiérový ročník ocenenia Slovenský Goodwill sa koná pod záštitou Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory Premiéra Slovenskej republiky.

Partneri projektu sú Top centrum podnikateliek a Združenie mladých podnikateľov Slovenska, LORIKA CZ a Etnetera.

Odborným garantom a mediálnym partnerom je magazín GoodWill.

(Zdroj: Markéta Nová; Pripravila: Valéria Nagyová)

 

Základné prehľady prijatých nominácií 2017:

Nominačné kategórie:

 

 

 

 

 

 

Odkiaľ nominované firmy pochádzajú (kraj):

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzťah k nominovaným:

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*