Výhercovia súťaže HARTMANN – RICO

Bratislava, Admin – Pre čitateľov portálu sme zrealizovali súťaž od spoločnosti HARTMANN – RICO, v ktorej sme písali o kvalitných inkontinenčných pomôckach. Mnohí pacienti s únikom moču si neuvedomujú, aký je veľmi dôležitý výber vhodných inkontinenčných pomôcok. Ostýchajú sa zájsť do lekárne a radšej navštívia najbližšiu drogériu, bez toho aby sa poradili o správnom výbere inkontinenčných pomôcok. Bežné menštruačné vložky nikdy nenahradia také pohodlie a pocit bezpečia ako vložky určené na únik moču. Inkontinenčné vložky na rozdiel od menštruačných vložiek majú väčšiu savosť, pohlcujú zápach a pomáhajú predchádzať nechceným dermatitídam a zapareninám na koži. Pri výbere pomôcok sa vždy riadime stupňom savosti. Iné je pri ľahkej, strednej a ťažkej inkontinencii.

Do súťaže ste sa mohli zapojiť od 24. júna do 15. júla 2016. Stačilo uhádnuť otázku: Ktoré vlastnosti sú pri inkontinenčných pomôckach najdôležitejšie?

Správna odpoveď znie: Savosť a schopnosť neutralizovať zápach

Spomedzi tých, ktorí odpovedali správne a na facebooku klikli na ikonku „Like” „páči sa mi”, a zdieľali aj našu súťaž, sme vyžrebovali troch víťazov, ktorí dostanú kvalitné produkty od spoločnosti HARTMANN – RICO.

MoliMed_micro zm

Martina Kubicová, Bačkov
Tibor Benkovics, Galanta
Miriama Rusinová, Trebišov

Blahoželáme! Redakcia.

 

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*