Výhercovia súťaže Dajme Jedlo

Bratislava, Admin – Pre našich čitateľov sme zrealizovali súťaž s portálom www.dajmejedlo.sk, ktorý je na Slovensku veľmi úspešný. V prvom polroku 2016 si cez neho objednalo jedlo až 75-tisíc zákazníkov v SR a tento počet neustále rastie.

V súťaži ste sa mali možnosť dozvedieť v čom spočíva tajomstvo jeho úspechu:

  1. Celý proces objednania jedla je online. Pár klikov a jedlo je na ceste k vám. Aj platba prebieha online, takže o hotovosť sa nemusíte starať.
  2. K dispozícii máte bohatý výber reštaurácii a rôznych kuchýň a vyberáte si na základe hodnotenia od ostatných zákazníkov! Máte tak možnosť zvoliť si jedlo, ktoré ostatní odporúčajú.
  3. Portál Dajme jedlo vám garantuje kvalitu. Ak nebudete so službou spokojní, máte možnosť ju reklamovať. Celý proces je veľmi transparentný.

Do súťaže ste sa mohli zapojiť od 27. júla do 15. augusta 2016. Stačilo uhádnuť otázku: Aké je najobľúbenejšie obedové menu Slovákov?

Správna odpoveď znie: Pizza

Spomedzi tých, ktorí odpovedali správne a na facebooku klikli na ikonku „Like” „páči sa mi”, a zdieľali aj našu súťaž, sme vyžrebovali troch víťazov, ktorí dostanú 20 € vouchre na službu www.dajmejedlo.sk

Sabína Ságová, Ochodnica
Edita Tóthová, Bratislava
Jana Pelegriniová, Lehôtka pod Brehmi

Blahoželáme! Redakcia.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*