Novinky z dekoratívnej kozmetiky Dermacol

Bratislava, Admin –  Aktuálne vám chceme predstaviť tri produkty z dekoratívnej kozmetiky Dermacol. Po ich vyskúšasní nedáte na ne určite dopustiť.

Transparentný fixačný púder Dermacol, ktorý Asociácia vizážistov a stylistov ČR zvolila za produkt roka 2007, sa dočkal aktuálne veľmi žiadaného odtieňa WHITE. Vďaka transparentnej textúre s obsahom vzácnych pigmentov nezmení farbu vášho make-upu, pleti dodá luxusný zamatový vzhľad a zároveň ju rozjasní. Púder je odolný voči dotyku, takže líčenie bude perfektne fixované počas celého dňa. V balení nájdete aj labutienku pre jednoduchú a rýchlu aplikáciu.

K dvanástim nádherným odtieňom dlhotrvácnej dvojfázovej farby na pery Dermacol 16 H Lip Colour pribudol odtieň č. 13. „Šťastná trinástka“ v tomto prípade reprezentuje žiarivú tehlovú farbu, ktorá je ako stvorená na denné nosenie. Prelomová textúra s vysokou pigmentáciou farby na pery je rýchloschnúca a výborne kryje. Ultra lesk & jemná starostlivosť v krémovej fáze zase vďaka obsahu prírodných vysoko kvalitných olejov, včelích voskov a vitaminu E pery hydratuje, zvláčňuje a dodáva im zvodný lesk. Tak ako všetky odtiene, aj tento vydrží na perách až 16 hodín.

Medzi kozmetické doplnky Dermacol pribudla hubka na make-up. Patrí k obľúbeným pomocníkom (nielen) vizážistov, pretože práca s ňou je jednoduchá a najmä rýchla. Veľmi dobre zapracuje do pleti make-up, korektor, dokonca aj sypký púder. Aby neabsorbovala príliš veľa kozmetického produktu, je potrebné ju pred použitím navlhčiť.

(Zdroj: Zuzana Šimová, Arthur media; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*